SS71 Crystal žiariace svetlo šedá Quartz kuchynskej skrinky a dosky

SS71 Crystal žiariace svetlo šedá Quartz kuchynskej skrinky a dosky

Myslenie Industries Corporation Limited je jedným z popredných Čína ss71 crystal žiariace svetlo šedá quartz kuchynskej skrinky a pulty výrobcovia, Vitajte na veľkoobchodné lacné ss71 crystal žiariace svetlo šedá quartz kuchynskej skrinky a dosky z našej továrne a kontrola ss71 crystal...

Zaslať požiadavkuChat Now

Myslenie Industries Corporation Limited je jedným z popredných Čína ss71 crystal žiariace svetlo šedá quartz kuchynskej skrinky a pulty výrobcovia, Vitajte na veľkoobchodné lacné ss71 crystal žiariace svetlo šedá quartz kuchynskej skrinky a dosky z našej továrne a kontrola ss71 crystal žiariace svetlo šedá quartz kuchynskej linky a cena dosky s nami.

SS71 Crystal žiariace svetlo sivá

Popis produktu

Názov produktu

Hot predaj inžinierstva Quartz kameň SS71

Hrúbka (mm)

12mm, 15mm, 18mm, 20mm, 30mm Umelý Quartz kameň

Doska Size(mm)

3200x1600mm, 3000x1600mm. K dispozícii v požadovaných veľkostiach

Štýl

Kvalitné moderné Umelý Quartz kameň

Farba

Čierna, modrá, biela, červená, ružová, hnedá, žltá, šedá, zelená, atď.

Edge

Skosenie, ploché, Bullnose, strih, atď. Umelý Quartz kameň

Dokončiť

Leštené Honed, Flamed, Bushhammered, atď. Umelý Quartz kameň

Použitie:

Hotel, bytové dekorácie, Bar dekorácie, atď.Umelý Quartz kameň

Čo je umelé Quartz kameň

Umelý Quartz je syntetizovaný vysokej čistoty kyseliny-prať 93% quartz kameň, 7% polymérneho materiálu a malé množstvo anorganických pigmentov vákuové prerušovania a prostredníctvom heterogénnych materiálov agregácie technológie.

Tiež známy ako inžinierstva kameň, umelý mramor je zmes marblepowder, živice a pigment hodené pomocou vákuovej oscilácie tvoriť bloku. Dosky sú potom produkované rezanie, brúsenie a leštenie. Somefactories vyvinuli špeciálne, nízkou viskozitou, vysoko-sila polyesterovej živice, zlepšiť tvrdosť, pevnosť a lesk a znížiť waterabsorption.


Dekorácie prípad

Okraji spracovanie
Hot Tags: ss71 krištáľovo žiarivé svetlo šedá quartz kuchynskej skrinky a dosky, Čína, výrobcu, factory, veľkoobchod, lacné, náklady
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie