Domov > O nás


"SUMMERLY QUARTZ" úsilia spoločnosti THINKING Industries Corporation o vybudovanie špičkovej značky kremeňa. Naša továreň, ktorá sa nachádza v Shuitou "Svet Kameňa", je jednou z popredných a spoľahlivých spoločností špecializujúca sa na výskum a vývoj, výrobu, predaj a servis ako jeden z moderných veľkých umelých podnikov vyrábajúcich kremeň s cieľom vyrábať najvyššiu kvalitu umelého kremeňa , S desaťročnou skúsenosťou v oblasti umelých kameňov, zavádzaním moderného spôsobu riadenia a výrobou vysokokvalitných výrobkov v kremennom priemysle náš zakladateľ vytvoril našu vlastnú značku "SUMMERLY". Máme silný výskum a vývoj produktov a nezávislú inovačnú schopnosť, ktorá vytvára vyššiu hodnotu pre zákazníka.


Spoločnosť Shunsen Industries Corporation , ako naša pobočka s rovnakým vlastníkom, má skúsenosti so zamestnancami a odborníkmi z oblasti umelého kameňa a medzinárodného obchodu. Už dlhé roky spoločnosť Shunsen Industries Corporation presne riadi vedecké riadenie a prevádzku. S mottom "Kvalita prvý, zákazník prvý", Shunsen získa dobrú povesť od klientov po celom svete. Sme presvedčení, že ponúkame naše najlepšie služby pre vás a vítajte prieskum a dozviete sa viac.


Naše výhody zahŕňajú:

● Výrobný závod sa rozkladá na ploche 20000 štvorcových metrov, pričom tri medzinárodné moderné automatické výrobné linky z kremenného kameňa majú jedinečný technický vzorec. Robíme výskum a vývoj mnohých sérií, mnohých návrhov a farieb a špecifikácií vysoko kvalitného kremeňa. Naša továreň vyrába 1 milión štvorcových metrov vysoko kvalitného kremeňa ročne. Hlavné trhy sa nachádzajú v Severnej Amerike, Južnej Amerike, Európe, Oceánii a ďalších častiach sveta.

● S vlastnou výskumnou a vývojovou laboratóriou výrobky udržujú krok s časom.

● Absolvoval ISO9001 a všetky druhy inšpekčných certifikátov, ako sú: Certifikácia systému environmentálneho manažérstva, Certifikácia systému riadenia kvality, CE, SGS atď.

● S prvotriednym profesionálnym tímom, 10-ročnými skúsenosťami v medzinárodných podnikateľských aktivitách, mladými a plnými vášne, najrešpektívnejším prístupom k službám a bohatými odbornými znalosťami, aktívne rozširujeme domáce a medzinárodné trhy, už získali konzistentné vysoké uznanie domácich a medzinárodných trhoch.

● Zmluvné projekty doma aj v zahraničí, vrátane Xiamen International Travel Passenger Terminal, zahŕňali kompletný projekt nehnuteľností, Xiamen Jimei Xincheng Chengyi College, Múzeum vedy a techniky a knižnica atď.

S vďačnými srdcami oceníme všetkých priateľov, ktorí nám pomáhajú. V nasledujúcich 10 rokoch vám prinesieme jasnú a nádhernú budúcnosť!